Hírek

Magyar Telekom Adományvonal

Varga Kristóf

2012.09.09

A DEKOM Egyesület pályázott és sikeresen megnyerte a Magyar Telekom Adományvonal támogatását 2010. január és február hónapjában. A januárban érkező hívások Egyesületünk Haiti misszióját, a februári hívások pedig Tanyaprogramunkat támogatják.

Kérjük a 1788 hívásával támogassák Egyesületünket, hogy mi is segíthessünk rászoruló embertársainkon!

  • Elérhetőségeink:
  • info@dekom.hu
  • +36-54/466-137
  • +36-20/2233-566

További híreink

Gyermeknap 2021

Ágnes Késmárky

2021.07.19

Gyereknapi programokat szervezett a DEKOM több településen. Kovácsné Futó Dorina és Kovács Krisztián koordinálásával, több száz gyermek arcára került mosoly ezen a napon. A Magyar Élemiszerbank egyesület jóvoltából több 10 […]

Tovább

Egyetemi oktatás “különleges” formában

Ágnes Késmárky

Ebben az évben tényleg „különleges” formában zajlik az oktatás. A pandémia miatt online formában kell megtartani a gyakorlati képzéseket is, mely újabb ötleteket szült a kivitelezés kapcsán. A május 8-án […]

Tovább