Hírek

Fogyatékos nőt talált meg a DEKOM

Varga Kristóf

2012.09.21

2012. július 21-én 5.20-kor a Balmazújváros melletti Értelmi Fogyatékosokat Ellátó Intézetéből elkóborolt 20 éves hölgyet 6 órás keresést követően Naska nevű angol véreb, kereső mentőkutyánk segítségével csapatunk megtalálta.

A beteg ellátását követően az Országos Mentőszolgálat munkatársainak további ellátás céljából átadtuk. A helyszínen a Balmazújvárosi Rendőrkapitányság szakembereivel és a Balmazújvárosi Polgárőrség csapatával közösen végeztük a keresést kb. 50 fő részvételével. A DEKOM 3 terepjáró gépkocsival 7 fővel kezdte meg a keresést. A hajnalba nyúló keresés során több 10 hektár terület átvizsgálása után, egy erdősávban meghúzódva talált rá Naska az elkóborolt, beteg, fiatal hölgyre.

Sikeres keresésünk megerősíti, hogy igen fontos tovább folytatnunk mentőkutyáink képzését és nevelését.

Dr. Késmárky András

DEKOM Elnöke

A Balmazújvárosi Rendőrkapitányság Közrendvédelmi Osztály Vezetője levélben fejezte ki háláját a segítségünkkel kapcsolatban, melyet ide kattintva tekinthet meg.

  • Elérhetőségeink:
  • info@dekom.hu
  • +36-54/466-137
  • +36-20/2233-566

További híreink

Köszönetnyilvánítás

Ilka Kovács

2018.08.10

A Marnevall Kft. is részt vesz az életmentő kisbusz vásárlási kampányában! A magánszemélyek támogatása mellett Egyesületünk debreceni cégeket is megkeresett a gyűjtéssel kapcsolatban. Nagy örömünkre szolgál, hogy Markovits László, a Marnevall Kft. ügyvezetője 500.000 […]

Tovább

2018.07.01. – Idős eltűnt hölgy keresésében vettünk részt

Ilka Kovács

2018.07.26

2018.07.01.-én érkezett risztás az MMSZOSZ-től Egyesületünk irányába egy idős hölgyel kapcsolatban, aki 2018.06.28.-án délután otthonából ismeretlen helyre távozott, nagy mennyiségű gyógyszert vitt magával. Csapatunk készenlétben volt, azonban aznapra felfüggesztették a […]

Tovább