Hírek

KALANDRA FEL!

Varga Kristóf

2013.06.30

A DEKOM immár második alkalommal tartott tábort Bárándon.

Az 1 hetes egészségügyi felvilágosító és oktató tábor keretében a gyerekek megismerték a DEKOM sokrétű munkáját, ismereteket szereztek többek között alapszintű elsősegélynyújtásból, önvédelemből, egészséges életmódról, lakó és tágabb környezetük veszélyforrásairól.

A hangulatos “oktatások” izgalmakkal, kalandokkal és meglepetésekkel voltak fűszerezve, melyet csapatunk egységvezetőinek, tagjainak és együttműködő partnerének a Hajdú Rendészeti Sportegyesület/ HRSE képviselőinek köszönhetünk.

Kaland a Mentőkutyákkal és Peti bácsival

Újraélesztés, beteg mozgatás, kötözés Ági; Judit; Reni és Tibi irányításával

Terepjárós kaland Tibi és András bácsikkal

Kalandos HRSE nap

Kirándulás az Állatkertben és a Pagonyban

  • Elérhetőségeink:
  • info@dekom.hu
  • +36-54/466-137
  • +36-20/2233-566

További híreink

Köszönetnyilvánítás

Ilka Kovács

2018.08.10

A Marnevall Kft. is részt vesz az életmentő kisbusz vásárlási kampányában! A magánszemélyek támogatása mellett Egyesületünk debreceni cégeket is megkeresett a gyűjtéssel kapcsolatban. Nagy örömünkre szolgál, hogy Markovits László, a Marnevall Kft. ügyvezetője 500.000 […]

Tovább

2018.07.01. – Idős eltűnt hölgy keresésében vettünk részt

Ilka Kovács

2018.07.26

2018.07.01.-én érkezett risztás az MMSZOSZ-től Egyesületünk irányába egy idős hölgyel kapcsolatban, aki 2018.06.28.-án délután otthonából ismeretlen helyre távozott, nagy mennyiségű gyógyszert vitt magával. Csapatunk készenlétben volt, azonban aznapra felfüggesztették a […]

Tovább