Hírek

II. NAV Észak-alföldi Regionális Járőrverseny

Edit Gyapjas

2018.05.18

A 2015-ös évben megrendezett járőrverseny a NAV Észak-alföldi Regionális Vám- és Pénzügyőri Főigazgatóság, a Hajdú Rendészeti Sportegyesület, valamint a Puskás Lövész Egyesület közös szervezésében valósult meg. A rendezvénynek 2015. szeptember 11-én az Apafai Lőtér adott otthont.

A rendezvény orvosi biztosítását a Debreceni Egyetem Különleges Orvos- és Mentőcsoportja látta el, illetve a DEKOM csapatot is indított a versenyen. Csapatunk a nagy megmérettetésen kimagasló eredményt ért el, a 21 csapatból 3. helyezést sikerült megszeretni. A versenyen a NAV, a rendőrség,  a Büntetés-végrehajtás, valamint a Honvédség mellett egyetlen civil szervezetként vettünk részt. Az erőpróbák többek között gépjármű vezetés-technikai pályán,  akadály és futópályán, illetve  szituációs lőpályákon zajlottak.

A csapat tagjai: Hegedüs Gábor, Huszthy Gábor, Tacsi Attila. Gratulálunk kollégáinknak a kitűnő teljesítményhez.

  • Elérhetőségeink:
  • info@dekom.hu
  • +36-54/466-137
  • +36-20/2233-566

További híreink

Köszönetnyilvánítás

Ilka Kovács

2018.08.10

A Marnevall Kft. is részt vesz az életmentő kisbusz vásárlási kampányában! A magánszemélyek támogatása mellett Egyesületünk debreceni cégeket is megkeresett a gyűjtéssel kapcsolatban. Nagy örömünkre szolgál, hogy Markovits László, a Marnevall Kft. ügyvezetője 500.000 […]

Tovább

2018.07.01. – Idős eltűnt hölgy keresésében vettünk részt

Ilka Kovács

2018.07.26

2018.07.01.-én érkezett risztás az MMSZOSZ-től Egyesületünk irányába egy idős hölgyel kapcsolatban, aki 2018.06.28.-án délután otthonából ismeretlen helyre távozott, nagy mennyiségű gyógyszert vitt magával. Csapatunk készenlétben volt, azonban aznapra felfüggesztették a […]

Tovább